Naruto9 - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РПГ форумът на Naruto9
 
Към Наруто9ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джефру Такому

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джефру Такому
Разказвач
Джефру Такому


Ранк Анбу
Риу Риу : 250

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 12:43 am

Фамилия: Такому
Име: Джефру
Начално Село: Определя се от екипа
Тип на чакрата: Определя се автоматично
Пол: Мъж
Възраст: 13
История: Малко огънче идващо от свеща,намираща се в центара на стаята-се опитваше да донесе светлина на дома.Имаше малка масичка,върху която стояха няколко ястия-агнешко,таратор и няколко питки.Две чаши,напълнени с червено вино-самотно се клатушкаха.Мъж и жена бяха легнали на пода върху подобие на юрган,но той бе в ужасно състояние.Едвам се държеше да не се разкъса на две равни части.Семейството определено беше бедно,но успяваше някак си да свърже двата края:
-Нитаку-сама..-едвам се дочу от жената,която беше обвила ръце около съпруга си.В тъмнината не можеше да се види хубаво лицето й,но очите й определено бяха красиви.Безчувственото кафяво при нея изглеждаше живнало,енергично.-..помниш ли,че преди време много желаехме деца?С всеки изминал ден-започвам да си мисля,че наближава “времето”.
-Нима,та ние себе си не можем да храним,а ти искаш и още гърла да се намесят.Какво ще ги правим?Да,в началото все още ще държим,ами после?Не.По-добре да не правим тази грешка.Не мога да живея с мисълта,че децата ми ще живеят в тази беднотия.Ако случайно ни удари късмета-тогава може да си позволим такива мисли,но в момента-смисъл от тях няма.-грубо мъжко лице,ядосано от диалога.
-“Ако”,всъщност значи никога..тази несигурност в живот ни-ме обърква прекалено много.Не ми се иска да продължаваме така.Не може!-сълзи.Прехапване на устни,усилване на прегръдката последва от страна на Нима.
-Имаме ли избор,Нима?Какво да направим повече?Всеки ден ставам рано-взимам тежкия чук и отивам да разбивам камъни,за да има какво да сложим в устите си всяка вечер.Вече двадесет години това се повтаря,свикнал съм-за промяна няма място.Преди имахме избор,сега-той си замина заедно с всичко,което имахме.-мъжът изпъна ръце назад,скръсти ги зад главата си и след това запали една цигара,доста дебела.
-Не е твърде късно,клана Тогу ни предложи много добра оферта,от която можем да заживеем щастливо.-Целувка,посрещната от устните на Нитаку.
-Не.Каквото те вършат-аз не искам да им се меся,лоши новини се носят за тези хора,не мога да бъде един от тях.Най-вероятно ще завършим в някой затвор,за дето ще вършим мръсната им работа!Никога!-ръката на Нитаку оформи юмрук,който се заби в земята.Мъжът не можеше да понесе факта,че дори говореха по тази тема.

-Родителите ми винаги се разбираха перфектно,при тях можеше да се каже,че има любов от пръв поглед,ако вярваш в такива неща.-вдигна рамене Джефру,докато разглеждаше една скала.
-О,разкажи ми още де!Защо винаги спираш до тук?!Нима не ме смяташ за твое гадже вече?-тъжен поглед се заби в земята.Момиче,с много хубава червена коса,която обгръщаше тялото й,сякаш бе някаква богиня от старото време.Тялото й просто беше невероятно,макар и да не бе напълно физически развита в някой области по които обикновено се цени една млада дама.
-Не,няма нищо такова,но тази част е най-хубавата.Нататък-нещата не са хубави.Спри да ме питаш за това-не искам да го разказвам,събужда спомени,които трябва за век и веков да си останат запечатани.
Момичето се наведе към Джефру и посегна с езиче към устните му.Моментът щеше да е найстина романтичен,ако младежа знаеше какво да прави.Приятелката му-беше набарала някой книги на майка си и покрай четенето им-разви някаква мания на подобни любовни теми.
-Какво..правиш?-уплашен,Джефру се опита да отстъпи назад,но единственото,което стана е да се спъне и да навехне ръката си.
-Виждаш ли какво става,когато не мислиш.-Анзу(така се нарича приятелката му.)хвана ръката на момчето и започна бавно да я гали,после пусна палавото си езиче по нея.Интересно как това можеше да се нарече лечение,но определено помагаше на Джефру да не мисли за болката.

-Нинджа?Какво ти става?Найстина ли искаш да станеш един от тези ненормалници?Стой тук,бъди с мен.Не заминавай.-пещера,в която беше доста студено бе мястото където се намираха двамата влюбени.Анзу се беше притеснила ужасно,защото знаеше,че този момент ще настъпи един ден,а не бе измислила начин да го предотвръти.
-Ела с мен!Не ти заповядвам,а просто ти казвам,че искам да просперирам,а без теб ще ми е ужасно трудно,даже невъзможно.Не ме карай да остана!-Джефру милваше момичето по косицата,докато думаше на ушенцето й.
В край на сметка,момичето се реши да придружи младежа към едно епично приключение.

Аура: Тъмна/ Светла - определя се от екипа
Аксесоари: Половин маска,с отвор на дясното око-две шипчета.
Втора нинджа чанта закачена чрез пружина
Напръстник
Статове: Определят се според историята на героя Ви. - общо: 10 точки
- Сила (+енергия)
- Бързина (+енергия)
- Интелект (+чакра)
- Воля (+чакра)
Развитие: Нинджутсу
Изображение: Джефру Такому Ninja
Върнете се в началото Go down
Ямата Джудай
Главен разказвач / Админ
Ямата Джудай


Ранк Ученик в Академията
Риу Риу : 200

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 3:53 am

Одобрен си от Суна!

Допълнителна информация:

Аура: Светла
Статове:

- 3 Сила
- 2 Бързина
- 2 Интелект
- 3 Воля

П.С.: Напиши към какво ще развиваш героя си (Нинджуцу, Тайджуцу, Генджуцу)
Също така си напиши датата на раждане, за да разбереш елемента на чакрата си!


// Приятна игра!
Върнете се в началото Go down
http://naruto9.free.bg
Джефру Такому
Разказвач
Джефру Такому


Ранк Анбу
Риу Риу : 250

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 3:58 am

Развитие-Нинджутсу,написал съм го хД
Върнете се в началото Go down
Ямата Джудай
Главен разказвач / Админ
Ямата Джудай


Ранк Ученик в Академията
Риу Риу : 200

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 4:18 am

Извинявай не съм го видял !
Върнете се в началото Go down
http://naruto9.free.bg
Ямата Джудай
Главен разказвач / Админ
Ямата Джудай


Ранк Ученик в Академията
Риу Риу : 200

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 12:56 am

Джефру усвои боравене с Катана + Каварими, Клонинги и Трансформация, като по този начин повиши ранга си в генин.
Върнете се в началото Go down
http://naruto9.free.bg
Джефру Такому
Разказвач
Джефру Такому


Ранк Анбу
Риу Риу : 250

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 5:55 pm

2 ниво умения с Катана,както и техниката Въздушен Елемент:Пясъчна Буря

Ямата Джудай написа:
Въздушната чакра на момчето едвам се отключи, тъй като не беше упражнявал контрол над нея. Но все пак от устата му излезе силна струя въздух, която повдигна всички прашинки и песъчинки от земята като се образува пясъчна буря, през която не се виждаше абсолютно нищо. След като техниката приключи, сенсеят отиде при момчето и му каза:
- Успя да направиш техниката, въпреки че остана почти без чакра, а също така и контролът ти над нея не беше много добър, затова след като възстановиш част от чакрата си може да се опиташ да потренираш Катерене по дървета или Ходене по вода, за да увеличиш своя чакра контрол...

Заедно с това-чакрата ми трябва да стане 30 хД.
Върнете се в началото Go down
Джефру Такому
Разказвач
Джефру Такому


Ранк Анбу
Риу Риу : 250

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 9:20 pm

Ямата Джудай написа:
След като топката беше готово момчето опита да я управлява. Насочи я към едно дърво и в момента, в който се топката се срещна с него, то падна разрязано на две. Това беше силата на Расентама...
Сенсеят беше доволен, но не достатъчно, тъй като момчето не можа да направи добър контрол над топката, но все пак беше успял с техниката.
- Това джуцу е в основата на въздушните техники, така след като го усвои мисля, че няма да имаш проблеми за напред. - каза сенсеят, като гледаше момчето, което беше останало с много малко чакра.


//
-16 Джефру Такому Chakra10
-8 Джефру Такому Batter10
+2 Джефру Такому Little_sword
+8 Джефру Такому Icon_experience
Върнете се в началото Go down
Джефру Такому
Разказвач
Джефру Такому


Ранк Анбу
Риу Риу : 250

Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 7:01 am

Цитат :
Когато Джефру изстреля въздушната чакра срещу един дървен пън в залата, само го одраска, това значеше, че техниката му не е успешна. Чакрата му намаляваше, а той се колебаеше дали да направаи повторен опит, защото се опасяваше дали ще успее...

Резултат от тренировката:


+2 Джефру Такому Strength
+2 Джефру Такому 2k2_stats_08speed
+6 Джефру Такому Icon_experience
-4 Джефру Такому Batter10

-------

+9 Джефру Такому Icon_experience
-18 Джефру Такому Chakra10
-9 Джефру Такому Batter10

-------

Усвоено умение: Боравене с кунай!

+5 Джефру Такому Icon_experience
-5 Джефру Такому Batter10
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джефру Такому Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джефру Такому   Джефру Такому Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джефру Такому
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto9 - RPG :: Играта :: Създаване на герой-
Идете на: